بیایید گوه‌خوردن رو از زاویه دیگه ببینیم

بیایید گوه‌خوردن رو از زاویه دیگه ببینیم

بعد از چند سال: من این پست رو زمانی نوشتم که فک کنم حال خوبی نداشتم:)) الان که بعد از چند سال میخونم میفهمم هم دری وری گفتم هم غیر عادی! خلاصه از مادگان سرزمین عذر میخوام:))


پیش نوشت: این فقط یه شوخی دستیه (:
بیایید ماده‌های این سرزمین پاک رو از یه زاویه‌ی جدید نگاه کنیم! نگاه تکراری تاریخی رو بذاریم واسه یه وقت دیگه. اینکه در طول زمان همیشه حقشون خورده شده ،هیچ‌وقت شکوفا نشدن، حقوقشون باید برابر باشه و حتی شب‌ها نمی‌تونن دیروقت بیان خونه به کنار. همه‌ی اینا درست، ولی بیایم اون‌هارو به عنوان یه گونه‌ی طبیعی زنده بررسی کنیم.
یه دختر چه جوری می‌تونه جذاب باشه؟ این سوالیه که جدا هر از گاهی از خودم می‌پرسم! از دید من، موجودی که نمی‌تونه متفاوت فکر کنه تقریبا جذابیتی نداره! آخه چرا هیچ‌کدومشون نمی‌تونن به این فکر کنن که چرا و چگونه دنیا به وجود اومده !؟!؟  اگه یکیو پیدا کنم که از رنگ صورتی بدش بیاد و دوست نداشته بره مهمونی و وقتی اسم «خلقت‌گرایی» میاد مخالفت کنه، من به رویاهای دیرینه‌ام رسیدم 😐

از همه بدتر، پیچیدگی ذاتیشون در پیچوندن حرفاشون و خواسته‌های احساسیشونه ! من اگه هر مرگیم باشه، میام میگم چه مرگمه ! دیگه پیچش نداره !

پ.ن: گاهی اوقات لازمه که یه نفر از ته دل بیاد یه «منو» بذاره جلوت که انواع و اقسام گوه توش باشه، که آدم حداقل واسه گوه‌خوردن هم آزادی انتخاب داشته باشه ! ما تو زندگیمون همین مقدار آزادی واسمون بسته.

پ.پ.ن: خدا سر شاهده بحث تبعیض جنسیتی نیستا، ولی شانس آوردم پسر شدم 😐  افلا تعقلون ؟

 

3
Leave a Reply

avatar
2 کامنت‌های پی در پی
1 Thread replies
0 دنبال‌کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
Notify of
someone from somewhere
مهمان
someone from somewhere

با این جمله که “ما تو زندگیمون همین مقدار آزادی بسه” موافقم، واقعا ما رو چه به آزادی؟ گوه خوری اضافی به ما یکی نیومده 🙂

هستی
مهمان
هستی

سلام… «آخه چرا هیچ کدومشون نمی تونن به این فکر کنن که چرا و چگونه دنیا به وجود اومده» و یا در رابطه با «دوست داشتن رنگ صورتی» باید بگم که قطع به یقین شما فقط با دخترایی سرو کار داشتی که دنیاشون فقط تو همین مسائل مسخره خلاصه میشه… وگرنه دخترای زیادی هستند که دغدغه هاشون فراتر از این چیزاست…. براااااااادر خودتو و نگاهتو و دخترای اطرافتو تغییر بده اگه هم نمیتونی که این نظریتو به همه دخترا تعمیم نده….مطمئنا هیچ کسی پیدا نمیشه که ازت گله کنه چرا در این مورد اظهار نظر نکردی…. شوخیت خیییییییلی خزززه